Pytania i zamówienia:

Anna Balcerak

501 448 442

altany@op.pl

Domy całoroczne

Domy z drewna cechują się unikalnym mikroklimatem, estetycznym wyglądem oraz zapewniają ciepło. Wytwarzając nasze domy z drewna - całoroczne lub sezonowe, czerpiemy z tradycji od wieków funkcjonującej na terytorium naszego kraju. Nie poprzestajemy jednak tylko na niej. Dbamy o ciągłe innowacje technologiczne oraz o to, by tworzyć coraz lepsze mieszkalne i letniskowe domy z drewna.

Od początków naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie i skompletowaliśmy odpowiednie zaplecze techniczno-kadrowe, dzięki czemu dziś jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa wymagania dotyczące najwyższej jakości oraz pełnej funkcjonalności, którą zapewniają nasze domy z drewna.

Nasze domki całoroczne drewniane charakteryzuje solidność wykonania, konkurencyjna cena, a także i to, że spełniają one wszystkie wymogi aktualnie obowiązującego prawa budowlanego.

Wszystkie domy z drewna, całoroczne i letniskowe, wykonujemy w oparciu o gotowe projekty, a także na indywidualne zamówienie. Są ona budowane w technologii szkieletowej, z wyprawą elewacyjną stworzoną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (ewentualni imitacji bala), tynku mineralnego lub akrylowego. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.

JESTEŚMY ELASTYCZNI, W ZWIĄZKU Z TYM CO ROKU ROZSZERZAMY DZIAŁALNOŚĆ I OFERTĘ. OD 2009 ROKU PRODUKUJEMY DOMKI CAŁOROCZNE Z DREWNA ORAZ MIESZKALNE. NASZĄ MISJĄ JEST SPEŁNIANIE PAŃSTWA MARZEŃ O BUDOWIE WŁASNEGO DOMU Z DREWNA.