Pytania i zamówienia:

Anna Balcerak

501 448 442

altany@op.pl

Domy drewniane do 35 m2

Domki letniskowe drewniane charakteryzują się niepowtarzalnym mikroklimatem. Wyróżnia je także niezwykle estetyczny wygląd oraz wyjątkowe właściwości zatrzymywania ciepła. Produkujemy małe domki letniskowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, zaczerpnięte z budowy tradycyjnych domów mieszkalnych z drewna.

Nasze domki letniskowe drewniane wykonywane są bardzo solidnie, dzięki czemu spełniają wymogi prawa budowlanego. Atrakcyjna cena to kolejna zaleta proponowanych przez nas obiektów. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe domki letniskowe konstruowane według standardowych projektów, jak i modele tworzone na podstawie indywidualnych zamówień. Stosujemy technologię szkieletową z wyprawą elewacyjną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (lub imitacji bala) tynku mineralnego lub akrylowego. Realizujemy zlecenia z całego kraju.

  • klient przygotowuje podłoże we własnym zakresie
  • preferowane podłoże to płaszczyzna prosta, bez zbytnich pochyłości i zanieczyszczeń, oczyszczona z zarośli, krzewów czy - też pozostałości po innych konstrukcjach
  • ewentualny zakup bloczków leży po stronie inwestora, a ich ich liczbę określa wykonawca na etapie zamówienia.

Bezustannie poszerzamy naszą ofertę i zakres działalności, tak, aby w pełni realizować oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. W 2009 roku znacząco jako producent rozwinęliśmy produkcję domków całorocznych i mieszkalnych. Posiadamy bogate doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze kadrowo – techniczne, dzięki czemu nasze domki letniskowe drewniane cechują się wysoką jakością i funkcjonalnością.

Zachęcamy do zapoznania się z tą interesującą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdą w niej Państwo produkt, który umożliwi spełnienie marzeń o własnym domku z drewna.