Pytania i zamówienia:

Anna Balcerak

501 448 442

altany@op.pl

Tarasy drewniane i zabudowy

Oferujemy szeroki wybór tarasów drewnianych, balustrad, ogrodzeń i sztachet z drewna sosnowego i świerkowego oraz zabudowy.
Sztachety oferowane przez naszą firmę wykonywane są z suszonego drewna, dzięki czemu są bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne przez co cechują się wysoką trwałością są mniej podatne na pękania i odkształcenia. Oferujemy sztachety w stanie surowym lub lakierowanym a także wraz z usługa montażu. Do lakierowania sztachet używamy wysokiej jakości lakierobejcy, dzięki czemu drewno nie psuję się od środka . Wykonujemy sztachety o różnych profilach, wykonane z drewna sosnowego i świerkowego. Zapraszamy się do zapoznania się z paletą dostępnych kolorów
Jesteśmy pewni że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Ogrodzenia drewniane

Ogrodzenie drewniane jest nie tylko trwałe ale przede wszystkim idealnie nadaje się jako element dekoracyjny posesji.  Tylko ogrodzenia drewniane dają to wyjątkowe poczucie ciepła i estetyki w połączeniu ze znakomitą jakością. Oferujemy Państwu produkt innowacyjny, jednocześnie przystosowany do potrzeb indywidualnych klienta. Wszystko po to, by Państwa ogród wyglądał i cieszył jak nigdy dotąd. Przy budowie ogrodzenia drewnianego warto pamiętać o właściwym zabezpieczeniu materiału przed czynnikami atmosferycznymi . Można je pokryć impregnatami do drewna, a także polakierować. Od wieków ludzie ogradzali swoje domy. W ten sposób bronili swojej własności oraz wytyczali granice prywatności.  Dziś dodatkowo oczekujemy od ogrodzenia, by nie tylko ochraniało, ale także zdobiło otoczenie naszego domu. Ogrodzenie ma wiele zalet: oddziela od hałasu, kurzu, utrudnia intruzom wstęp na posesję. Powinno też współgrać z architekturą domu i podkreślać jego urodę. Płot musi być nie byle jaki mocny, trwały, szczelny i ładny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przez Naszą firmę w zakresie zabezpieczenia drewna i konstrukcji, nasze ogrodzenia cieszą setki zadowolonych klientów przez długie lata. Oferujemy Państwu ogrodzenia wykonane z bardzo dobrego gatunku drewna sosnowego i świerkowego, które dzięki odpowiedniemu wysuszeniu i zabezpieczeniu, znakomicie się sprawdza w różnych warunkach atmosferycznych.

Profesjonalnie zajmujemy się kompleksowym wykonaniem usługi.